Diyet Listeleri & Kilo Takibi 1.2.1.0 .APK (MOD, Unlimited money) Download for android

Diyet Listeleri Kilo Takibi 1.2.1.0 .APK MOD Unlimited money Download for android

Diyet Listeleri & Kilo Takibi Download .APK MOD for Android

you can download the latest versions of Diyet Listeleri & Kilo Takibi .APK Mod file For Android
Playstore id = com.kmkappdeveloper.diyetrehberim

Diyet Listeleri & Kilo Takibi Information

Version1.2.1.0
Developed byCamel Games, Inc
Size96MB
uploaded byhttp://android1-mod.com
Updated2021-11-19
Required APPAndroid 5.0+
Totall Download100,000+

What Is New

 

DOWNLOAD

Total votes:

Diyet Listeleri & Kilo Takibi 1.2.1.0 .APK (MOD, Unlimited money) Download for android Kilo vermek için nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız Diyet Rehberim uygulaması tam size göre!

Uygulama içerisinde bulunan onlarca diyet listesinden birisini seçip hayal ettiğiniz formlara kısa sürede kavuşabilirsiniz. Ayrıca farklı bir uygulamaya gerek duymadan uygulama içerisindeki yemek ve detoks tarifleri (detox kürleri) ile vücudunuzdaki toksik ve zararlı maddelerden kısa sürede arınabilirsiniz.

Diyet Rehberim uygulamasının en büyük özelliği başka hiçbir uygulamaya gerek duymaksızın kilo, su ve öğün takibi yapabiliyor olmanızdır.
Profilim sekmesine girip öğün saatlerinizi belirleyin uygulamak istediğiniz diyeti veya yemek tarifini seçin sonra uygulamaya başlayın. Hepsi bu kadar 🙂
Ayrıca bu uygulamada yer alan egzersiz rehberi size eşlik edecek.
Hayal ettiğiniz vücuda ulaşmak için artık bir bahaneniz olmayacak.

Sabah Kahvaltısı, 1. Ara Öğün, Öğle Yemeği, 2. Ara Öğün, Akşam Yemeği saatlerini dilediğiniz gibi ayarlayabilir ve gelen bildirimlere göre öğün saatlerinizi düzene koyabilirsiniz.

Dilerseniz istemediğiniz öğünlerin bildirimlerini kapatıp kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Uygulama İçerisindeki Bazı Diyetler

3 GÜNDE 1 2 KİLO VERDİREN MUCİZE DİYET

1 AYDA 5 İLE 10 KİLO VER

1 HAFTADA 4 KİLO VERDİREN ŞOK DİYET

ENDER SARAÇ DİYETİ İLE 15 GÜNDE 5 KİLO VER

SANGU TALAK DİYET İLE 7 GÜNDE HIZLA KİLO VER

7 GÜNDE 3 4 KİLO KAYBETTİREN DİYET

ENDER SARAÇ MUCİZE HURMA YOĞURT DİYETİ

ENDER SARAÇ PATATES DİYETİ

SARIMSAK SUYU İLE HIZLI BİR ŞEKİLDE FORM KAZAN

3 GÜNDE 1 2 KİLO VERDİREN DİYET

ENDER SARAÇ YUMURTA DİYETİ

KETOJENİK DİYET NEDİR NE DEĞİLDİR

7 GÜNLÜK KETOJENİK BESLENME

Uygulama içerisinde dahili egzersiz rehberi ile diyetinizi takip ederken aynı zamanda günlük aktivitelerinizi yerine getirip daha sağlıklı ve dinç olabilirsiniz.
Diyetin yanında egzersiz yapmak kilo vermenizi hızlandıracaktır.

Uygulama içerisinde ayrıca yemek tarifleri bölümü var. Diyet yaparken italyan yemek tarifleri arasından dilediğinizi seçip diyetinize göre italyan makarna bile yiyebilirsiniz.

Dahili vki hesaplayıcı ve ideal kilo hesaplama yöntemlerinizle ona göre beslenme planı oluşturup hedefinize kolayca ulaşabileceksiniz.

Günlük su içme hatırlatıcısı ile daha yoğun tempolarda belirlediğiniz aralıklarda (yarım saatte bir, bir saatte bir, iki saatte bir, üç saatte bir) uygulamanın size bildirim göndermesini sağlayın. İsterseniz bu seçeneği kapatabilirsiniz.

Yeni gelen güncelleme ile birlikte su ve kilo takibi yapılabilmektedir. Diyet yaparken ihtiyacınız olan her şey bu uygulama da var.

UYARI!
Bu diyetler, beslenme uzmanından onay almış, sağlık kontrolünden geçmiş, diyabet şeker veya herhangi bir sağlık sorunu bulunmayanlar için önerilir. Doktorunuza danışmadan uygulamayın!

Uygulama içerisinde kullanılan diyet listesi önerileri bilir kişiler tarafından hazırlanmış olup internet ortamında aramalarınız sonucu bulabileceğiniz diyet listeleridir. Bu diyet listeleri herkes için aynı sonucu vereceği anlamına gelmez! Sağlığınız açısından herhangi bir sorun yaşıyorsanız öncelikle doktorunuza danışın. Bunların dışında kilo vermeyi bir güzellik takıntısı haline getirmemenizi, başkaları için değil de kendin için bu yolda kararlı olmanı belki bir abiniz belki bir kardeşiniz olarak tavsiye ederim. (Uzun yıllar kilo problemleriyle mücadele etmiş birisi..)

Yasal Uyarı:

Görüntüler ve resimlerin hiçbiri uygulamada bulunmuyor. Tüm logolar resimler isimler sahiplerinin telif hakkıdır. Bu görüntüler sahiplerinin hiçbiri tarafından onaylanmamıştır ve görüntüler yalnızca ve yalnızca sanatsal ve estetik amaçlı olarak kullanılır. Herhangi bir telif hakkı ihlali amaçlanmamıştır. Resimlerden logolardan adlardan birini kaldırma isteği kabul edilecektir.
• v1.2.1.0
Öğün takibi bölümü eklendi.
Günlük kalori ve makro hesaplama bölümleri düzenlendi.
Su takibi bölümü yeniden düzenlendi.
Adım sayar eklendi.
Yemek tarifi gönderme bölümü eklendi.
İyileştirmeler yapıldı hatalar giderildi.