Pierre Cardin 4.3.2 .APK (MOD, Unlimited money) Download for android

Pierre Cardin 4.3.2 .APK MOD Unlimited money Download for android

Pierre Cardin Download .APK MOD for Android

you can download the latest versions of Pierre Cardin .APK Mod file For Android
Playstore id = tr.com.pierrecardin

Pierre Cardin Information

Version4.3.2
Developed byCamel Games, Inc
Size96MB
uploaded byhttp://android1-mod.com
Updated2021-11-19
Required APPAndroid 5.0+
Totall Download100,000+

What Is New

 

DOWNLOAD

Total votes:

Pierre Cardin 4.3.2 .APK (MOD, Unlimited money) Download for android Pierre Cardin, pierrecardin.com.tr resmi Android uygulamasıdır.

1950 yılında İtalyan asıllı modacı Mösyö Pierre Cardin tarafından Fransa’da temelleri atılan marka, ilkleri ve sıra dışı tasarımları ile dünya trendlerine yön vererek tüm zamanların en büyük moda imparatorluklarından biri olmuştur. Hala gardroplarda yerini koruyan tayt, vatka, yarasa kol ve maksi palto gibi buluşları hazır giyime armağan etmiş olan Pierre Cardin aynı zamanda Beatles’in ikonik giyim stilinin de mimarıdır ve otoriterlerce yeryüzünün en iyi bilinen beş Fransız moda markasından biri olarak kabul edilmektedir. Bu gün, 140 ülkede sahibi olduğu hazır giyimden mobilyaya, aksesuardan ev tekstiline 650 farklı ürün grubu lisansı ile dünyanın en çok kabul gören ticari markalarından biridir ve “modayı demokratikleştirerek” insanların yaşamına değer katma vizyonu ile var olmaktadır.

Bu uygulama ile Pierre Cardin’in detaylarla bezenmiş zengin tasarım dünyasını takip edebilir, ürün siparişi verebilir ve size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Siz de bu harika markayı keşfetmek için Android uygulamasını cebinize indirin!
Pierre Cardin is pierrecardin.com.t the official Android application.

Italian-born fashion designer in 1950 by Monsieur Pierre Cardin brand laid the foundations in France, with the first and giving direction to the unusual design of world trends has been one of the biggest fashion empires of all time. Still tights keeps its place in the wardrobe, batting, bat sleeve and maximize the Pierre Cardin has been bestowed with the invention of ready made garments such as coats at the same time is also the architect of the Beatles’ iconic clothing styles and the best by authorities of the earth known is regarded as one of the five French fashion brand. These days, furniture to apparel, owned in 140 countries, to accessories to home textiles and 650 different product groups and licenses is one of the most recognized trademarks in the world and “fashion democratization of the” value of human life is there with the added vision.

With this application you can follow the Pierre Cardin design world adorned with rich detail, you can order goods and you can benefit from special privileges.

You also to discover this wonderful brand Download the Android app in your pocket!
Pierre Cardin uygulamamızı sizlere daha keyifli ve konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatmak için güncelledik. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve her zaman en iyisini hedefliyoruz. Değerli geri bildirimlerinizi bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz.

Bu versiyonda geri bildirimlerinizi dikkate aldık, uygulama ön yüzünde bazı seveceğiniz düzenlemeler yaptık ve uygulamamızın performansını iyileştirdik.